مشاوره ایمپلنت مو به روش بایوفایبر

مشاوره ایمپلنت مو به روش بایوفایبر
مشاوره ایمپلنت مو به روش بایوفایبر

کاشت موهای زیبا به روش بایوفایبر

بایوفایبر،نتیجه فوری و زیبایی طبیعی 

کاشت مو بدون نیاز به جراحی 

گاهی اوقات ظاهرانسان میتواند نقش زیادی در روابط اجتماعی بین انسان ها ایفا کند .لذا موی انسان معمولا اولین مشخصه ای است که دیگران به آن دقت کرده و در اغلب مواردنخستین و مهم ترین بخش از مشخصات ظاهری فرد است که به آن توجه می شود.برخی افراد ممکن است به دلایل مختلفی با مشکل کم مویی یا طاسی سر مواجه شوند که در گذشته راه حل چندانی برای درمان این مشکل وجود نداشت ،اما امروزه روش های جدیدی وارد دنیای پزشکی شده که قادرند فرد را از مشکل بی مویی رها کنند. کاشت مو یکی از این روش هاست که البته با جراحی همراه است. اما امروزه با روش کاشت موی بایوفایبر اتوماتیک بدون نیاز به جراحی می توان موهای از دست رفته را باز گرداند.دکتر سید عباس اشرف زاده دارای بورد طب زیبایی از آمریکا (گروه پزشکی زیبایی صنم)،در مورد این روش نوین بدون جراحی بیشتر توضیح می دهد.

لطفا در مورد سیستم کاشت موی بایوفایبر اتوماتیک توضیح دهید ؟

سیستم کاشت موی بایوفایبر اتوماتیک، راه حلی مدرن برای بازیافت مو و ایجاد زیبایی در پوست سر است.این سیستم ،یک تکنیک مدرن است که در کمترین زمان، بیشترین تراکم مو را برای خانم ها وآقایان فراهم میکند. دستگاه کاشت موی اتوماتیک بایوفایبر مورد تایید FDA و CE است.

مزیت های این روش کاشت مو نسبت به سایر روش های کاشت چیست؟

این سیستم کاشت موفواید بسیاری داردکه عبارتند از :

  1. کاشت حجم بالایی از مو در کمترین زمان (یعنی کاشت 800 تار مودر یک ساعت)
  2. داروی بی حسی موضعی کمتر مورد استفاده قرار می گیرد.
  3. راحتی بیشتر بیمار و پزشک هنگام کاشت.
  4. در اسکار ها یا محل های زخم یا سوختگی که مو رویش نمی کند،انجام کاشت موی معمولی امکان پذیر نیست،ولی با این روش کاشت مو امکان پذیر است.همچنین این تکنیک ،پزشک را قادر می کند فاصله بین دو جلسه کاشت مو را به حداقل برساند، چرا که با این روش طول مدت التیام محل کاشت به حداقل زمان می رسد. با اطمینان بالا می توان گفت موهای سفارشی برای هر شخص بیشترین ضزیب رضایت را در بیماران به همراه دارد.چرا که میزان شباهت موی سفارشی به موی فرد آن قدر نزدیک است که فرد تفاوتی را احساس نمی کند.

موهای شبیه سازی شده دارای چه ویژگی هایی هستند؟

موهای بایوفایبر در بیست رنگ مختلف در اندازه های قدی متفاوت و شکل های متنوع (صاف،موجی وفر) تهیه می شوند .موهای با تراکم بالای بایو فایبر،فیبرهای مویی جدید و مطابق با سیستم فیزیولوژیک بدن هستند که به شکل موهای سه تایی نیز در خارج از پوست سر قابل تعبیه اند (به این ترتیب که با یک کاشت ،سه تار مو روی سرپوست سر کاشته می شود). به این ترتیب حجم وتراکم کاشت مو به حداکثر خود می رسد .

این روش کاشت برای چه افرادی مورد استفاده است؟

این سیستم برای کسانی که کم پشتی مو یا حتی تاسی های گسترده ای دارند ،روش بسیار مناسبی هست.

روش کاشت به چه صورت است؟

ابتدا 100 تار مو روی پوست سر شخص به عنوان تست ،کاشته و یک ماه به شخص فرصت داده می شود ،اگر این روش در این مدت پس زده نشده باشد روی بقیه نواحی سر این کاشت انجام می شود. سیستم کاشت با روش کاشت موی معمولی متفاوت است و بدون نیاز به جراحی این کار انجام می شود. قبل از شروع کار مقدار کمی ماده بی حسی به پوست سر فرد تزریق کرده و کار کاشت را با کمک دستگاه مخصوص شروع میکنیم .قلم موی این دستگاه دارای سوزن ظریفی است(سر سوزن به اندازه سوزن انسولین است ) که وارد پوست شده و مو را به عمقی ترین لایه پوست می برد و مو را گره زده ،سفت می کند و سوزن خارج می شود .تمام این کار ها کمتر از سه ثانیه برای هر تار مو زمان می برد.

آیا این روش با عوارض همراه است؟

در این تکنیک عوارضی مانند درد بعد از کاشت ،جراحت و تورم دیده نمی شود و روز بعد از کاشت فرد کاندیدا می تواند دوش گرفته و موها را شسته و به فعالیت های روزمره خود بپردازد.این روش بدون نیاز به تراشیدن موهای فرد انجام میشود. همچنین بع از اتمام کار،مو ها آن قدر طبیعی هستند که افراد به راحتی قادر به تشخیص موهای کاشته شده و موهای خود فرد نیستند.

موها قابل رشد هستند؟

موهای شبیه سازی شده در سه سایز 15،30 و 45 سانتی متری هستند که بعد از کاشته شدن در پوست سر افراد قادر به رشد کردن نیستند. بنابراین یک استایل برای آنها در نظر گرفته می شود و مو روی همان استایل باقی می ماند.

چه افرادی در این روش منع مصرف دارند؟

در افرادی که بیماری های انعقادی خون یا دیابت کنترل نشده دارند ،یک مقدار در انجام این پروسه دچار محدودیت هستند. همچنین افرادی که داروهای شیمی درمانی مصرف می کنند امکان انجام این عمل برای شان وجود ندارد.