تزریق ژل و فیلر

تزریق ژل و فیلر
تزریق ژل و فیلر
تزریق ژل و فیلر

یکی از ویژگیهای اصلی چهره که به زیبایی هرچه بیشتر چهره کمک میکند لب ها هستند . لب های بزرگ و قلوه ای به زیبایی بیشتر چهره کمک میکنند.بنابراین جای تعجب نیست که افرادی که با شکل و اندازه لب هایشان ناراضی هستند، به دنبال راهی برای اصلاح آنها هستند. برجسته کردن لب ها می تواند به روش های مختلف انجام شود. رایج ترین روش استفاده از ژل این است که از Juvederm استفاده کنید، اما گزینه های دیگر شامل مصرف چربی از خود بدن به لب است.

 

تزریق ژل برای افزایش حجم و برجسته کردن لبها، گونه ها، برجسته کردن چانه و از بین بردن خط های خفگی و خنده استفاده می شود. برای یک خط اصطکاکی که با بوتاکس حل نمی شود، تزریق ژل بلافاصله میزان از دست رفته به پوست را بازمی گرداند و چروک هایی مانند خطوط لبخند، چانه زنی که از طرف پایین بینی بینی در هر دو طرف شروع می شوند و به گوشه های دهان ادامه می دهند، ناپدید می شوند علاوه بر این، برخی از انواع آن می تواند قطره یا تورم زیر چشم و یا پروتزهای برخی از قسمت های پوست را کاهش دهد. 

مراقبت های بعد از تزریق ژل

احتمالا نتیجه تزریق ژل را بلافاصله پس از عمل مشاهده خواهید کرد، اگرچه ممکن است تورم شدید یا کبودی در ناحیه تزریق در مورد بیمار طبیعی و طبیعی باشد. پزشک معمولا از کمپرسور یخ یا آب سرد استفاده می کند تا میزان تورم را کاهش دهد. دوره استفراغ بستگی به نوع ژل مورد استفاده بیمار دارد، اگرچه بخش عمده تورم، کبودی و قرمزی باید در عرض یک هفته تا ده روز حل شود.