میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژن
میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژن 

اولین و سریعترین اثر قابل مشاهده ، رفع خستگی در پوست و ایجاد شادابی و طراوت است. با کمک این روش ، لایه های مرده و آسیب دیده سطح پوست برداشته می شوند. لذا پوست تازه و سالم به سطح می رسد. ضمنا این لایه جدید امکان جذب لوسیون ها،کرم ها و داروهای پوستی را 4 تا 6 برابر افزایش می دهد. میکرودرم ابریژن با تحریک خون رسانی و نو سازی سلول های پوستی ، سبب تحریک تولید و نوسازی کلاژن پوست می گردد و در نتیجه طی دوره درمان کامل ،روند پیری در پوست متوقف شده ،چین و چروک ها رفع شده و یا بسیار کاهش می یابند و پوست روشن ترو با قوام تر خواهد شد.

لازم به ذکر است که اثر بخشی میکرودرم ابریژن در مواردی مانند جای جوش ها حداکثر تا 50 درصد می باشد. باز شدن منافذ پوست یکی از مشکلات عمده در خانم ها و آقایان است .یکی از راههای درمان این مشکل استفاده از میکرودرم ابریژن است. پس از چند جلسه درمان ،بعلت بافت سازی و محکم تر شدن پوست ، منافذ پوست کوچکتر می شود.

در این روش ابتدا پوست کاملا تمیز می شود و بسته به نوع پوست و ضایعه ان بمدت 20 الی 30 دقیقه سایش در جهات مختلف روی پوست  انجام می شود.پس از اتمام کار پوست تمیز شده و به جز مصرف ضد آفتاب ،مراقبت خاصی لازم نیست .